МАГАЗИН ПРАЦЮЄ

Понеділок - П’ятниця

10.00 - 19.00

в Суботу

11.00 - 15.00

Неділя - вихідний
Flag Counterдрібна побутова техніка


В будь-якій оселі обов'язково знайделься місце для невеличких приладів, які називаються дрібною побутовою технікою. А що саме ми розуміємо під назвою "дрібна побутова техніка"? Це мікрохвильові печі, праски, кавоварки, епілятори, соковитискачі, порохотяги, блендери, пароварки, йогуртниці, фритюрниці, чайники. Деяка дрібна техніка лише полегшує нам життя, а без іншої ми вже не уявляємо свого існування. Наш магазин має величезний асортимент дрібной побутової техніки. Заходьте на "Від а до я" і ми допоможемо Вам зробити правильний вибір. У нас Ви знайдете такі відомі бренди як: Ariete, Zelmer, Mirta, Orion, Vitek, Bosch, Moulinex,Philips, Samsung.


Електропечі

Електропечі

Електропечі допомагають в приготуванні смачних та корисних справ на будь-якій кухні. Електропіч, або як часто її називають гриль, економить час на приготування страв та за відсутності газу в оселі (наприклд дачний варіант) стає незамінним помічником в кухонних справах. Наші фахівці допоможуть Вам обрати якісну піч, яка буде відповідати всім вимогам які Ви до неї ставите.


Кухонна техніка

Кухонна техніка

Дрібна побутова кухонна техніка досягла надзвичайно розвитку за останні роки. Техніка вдосконалюється щороку, а отже і наша праця на кухні стає все менш потрібною з новими електричними помічниками. Ми пропонуємо лише якісну та сертифіковану техніку відоми виробників, які зарекомендували себе на ринку протягом багатьох десятиріч. Ми порадимо яким чином треба обирати техніку на кухні, а також підкажимо та розповімо про усі "підводні камені" які іноді трапляються з новою технікою і як треба з нею поводитися.


Мікрохвильові печі

Мікрохвильові печі

Темп нашого життя диктує нам свої правила. Отже готування їжі повинно тривати відповідно недовго. Завдяки мікрохвильовим печам Ви зможете не тільки розморозити чи розігріти готові страви, але й швидко приготувати відносно нескладну їжу. Окрім можливостей готувати їжу багато мікрохвильовок мають додатковий набір функцій таких як: гриль, пароварка, обдув гарячим повітрям. На передньому краї технологічного прориву знаходяться мікрохвильові печі з інвенторною технологією, яка дозволяє зберегти більшу кількість поживних речовин та вітамінів у готовій їжі.


Порохотяги

Порохотяги

Зберегти чистоту у домі допоможе незамінний помічник - порохотяг. Чиста та прибрана оселя не тільки запорука здоров'я господарів, але й "обличчя оселі" перед гостями. Сучасні порохотяги можуть творити буквально дива використовуючи всю міць новітніх технологій. У нас представлено величезний вибір порохотягів, щоб Ви з легкістю могли обрати для себе найкращий пилосос у Львові за найпривабливішою ціною. Нині порохотяги мають велику кількість нових можливостей, таких як миючі порохотяги, порохотяги з аквафільтром, порохотяги пароочищувачі.


Посуд

Посуд

Готувати з посудом який Ви придбаєте у нас не тільки корисно, але й приємно. Купівля посуду це першочергова задача будь-якої нової сім'ї, тому віднестися до неї потрібно з відповідальністю. При виборы посуду слід звернути увагу на матеріали з якого він виготовлений. Наш посуд виробляють відомі компанії які сертифікують свої товари та надають гарантію. Для того щоби кожен день згадувати нас приємним словом купуйте посуд у "Від а до я". Хороша ціна та висока якість на придбання посуду гарантує, що від нас Ви підете з гарним настроєм та повернетеся до нас ще іще.


Праски

Праски

Як виглядати завжди стильно та охайно? Звичайно Вам допоможе в цьому надійна сучасна праска. Чучасні праски сильно відрізняються від своїх прабатьків до яких ставили тільки вимоги щодо температури нагрівання. Сучасна праска має покриття з низьким коефіціентом зчеплення, що запобігає прилипанню одягу з праскою. Вони також оснащуються автоматичним зволоженням, антиблисковим покриттям та автоматичною системою очистки. Ми порадимо Вам як обрати найкраще з наймненшими витратами зусиль та коштів з Вашого боку.


Прилади гігієни

Прилади гігієни

Для кожної людини дуже важливим моментом є забезпечення комфорту та естетичного вигляду кожної частини тіла. У цьому Вам допоможуть індивідуальні прилади гігієни. Сучасні та якісні прилади гігієни повинні знаходитися в кожній оселі. Вам потрібно поголитися або навести манікюр, чи може висушити голову після приймання ванни. Всі ці та багато інших приладів Ви знайдете у Львові .в магазині "Від а до я".


Аксесуари

Аксесуари

Чи можливо уявити дрібну побутову техніку без маленьких зручних аксесуарів, які додають функціональні можливості Вашій техніці? Звичайно ні. Отже не змініючи принципово вбудовану техніку Ви можете суттєво розширити можливості та якість. Ваші близькі бвисоко оцінять додаткові переваги які Ви отримаєте з аксесуарами до дрібної побутової техніки. Отже ми допоможемо Вам розширити можливості Вашої техніки за допомогою аксесуарів магазину "Від а до я"